Ферма

Проектна потужність - 10000 відгодівельних свиней живою вагою 1 тис. тонн на рік.

Свинокомплекс – підприємство закритого типу, на якому витримуються всі ветеринарно-санітарні норми щодо догляду та утримання тварин.

Свиноферма має повний цикл виробництва.Відбувається запліднення свиноматок, народження поросят, до 35 днів поросят перебувають з мамою, за 35 днів їх відправляють на дорощування до ваги 20 кг.
Після досягнення поросятами ваги 20 кг вони прямують у відгодівельний цех, де їх утримують і відгодовують до ваги 100 кг. У день свиноферма постачає до забійного цеху 40 голів свиней.

Відгодовуються свині на фермі, на екологічно чистих та натуральних кормах – ячмінь, пшениця, горох, кукурудза, макуха соняшника. Сироватка і обіг, які отримуються в результаті власного виробництва в молочному цеху, - ідеальна їжа для поросят. М'ясо-кісткове борошно, що отримується з відходів виробництва м'ясного цеху, використовується як білковий прикорм для свиней.

Відходи виробництва свиноферми (гній) використовуються підприємством для біогазу. Біогаз власного вироблення покриває 30% потреби підприємства у газовому паливі.

Перероблений гній вивозять на поля довколишніх колгоспів для удобрення землі.

 

 

Вся продукція нашого магазину найвищої якості, екологічно чиста.

Допоможемо зробити правильний вибір.