Виробництво

Все м'ясо для виробництва ковбаси приходить на виробництво у живій вазі.

М'ясний цех виконує повний цикл виробництва від забою до відвантаження готової продукції.

Процес починається з забою, потім відбувається охолодження м'яса, обвалки та жилування м'яса за сортами.

Для виробництва ковбаси робляться фарші, для делікатесної групи використовується шматкове м'ясо. Фарші витримуються в холодильних посолочних камерах при строго певній температурі. Потім м'ясо надходить до цеху з виготовлення ковбасних виробів, де проводиться набивання м'яса в оболонки. Після набивання ковбаси прямують на осадку, а потім у термічне відділення, де відбувається термічна обробка сирих ковбас та їхнє копчення. Ковбаси коптять лише натуральним способом, використовуючи тріску дерев твердих порід – дуб, бук, вільха. У виробництві не використовуються жодні штучні харчові добавки, ароматизатори та підсилювачі смаку. Після термічної обробки та копчення відбувається процес охолодження, а потім ковбаси надходять на реалізацію.

До складу ковбас входять лише натуральні спеції, такі як перець, мускатний горіх, коріандр.

Все виробництво відбувається згідно з ДСТУ, який унеможливлює використання харчових добавок.

Основні види ковбас пакуються в натуральну оболонку, яка дуже позитивно впливає на смакові якості продукту.

На підприємстві суворо дотримуються необхідних термінів виробництва ковбаси. Так, наприклад, сирокопчені ковбаси витримуються на сушінні до 35 днів з дня виробництва.

Кускові вироби – делікатесна група – представлені сирокопченими та варенокопченими виробами.

 

Молочний цех

Виробництво молока, масла та сиру ведеться на території у цеху з виробництва молочних виробів із високоякісного натурального молока вищого ґатунку.При виробництві молока воно проходить пастеризацію за температури 80 градусів Цельсія. Молоко не стерилізується, до нього не додаються жодні консерванти та домішки, тому це молоко 100% натуральний продукт і має термін зберігання лише 3 доби.

Виробництво сиру ведеться за натуральною технологією з молока вищого ґатунку. Період дозрівання буковинського сиру – 30 діб. У виробництві сиру не використовуються барвники, ароматизатори, підсилювачі смаку.

Любицький – це м'який сир розсолу, так само повністю натуральний продукт, термін зберігання всього 7 днів.

Солодковершкове масло виготовляється з натуральних вершків. До складу входить тільки молочний жир без додавання будь-яких рослинних жирів, тому цей продукт – 100% натуральне вершкове масло.

 

Вся продукція нашого магазину найвищої якості, екологічно чиста.

Допоможемо зробити правильний вибір.